نماد اعتماد الکترونیکی

نحوه ارسال:
تمامی محصولات خریداری شده توسط پست تا قبل از ساعت 10 صبح، همان روز ارسال می شوند و تمامی محصولات خریداری شده بعد از ساعت 10 صبح روز بعد ارسال خواهند شد.و همچنین در روزهای تعطیل ارسال انجام نمی شود.

امکان ارسال سواری تنها برای شهرهای :نیکشهر – کنارک – زرآباد-سرباز موجود دارد.

و از طرق اتوبوس برای تمامی شهرهای استان (ایرانشهر ،خاش ،زاهدان،سراوان،زابل) و شهرهای غیر استان (کرمان – بندرعباس – شیراز – اصفهان – یزد – تهران )امکان ارسال است.

کرایه توسط خریدار پرداخت می شود.


وضعیت رجیستر بودن دستگاه:
کلیه دستگاه ها به دو صورت رجیستر شده و بدون رجیستری به مشتری تحویل داده خواهد شد  .دستگاه رجیستر نشده کاربران حرفه ای و همکاران خود مراحل رجیستر از سایت گمرک انجام می دهند.و از مشتری برای رجیستری کد ملی دریافت می شود. هر کد ملی در سال فقط یکبار امکان ثبت گوشی داردمشتری حتما کد ملی با یک شماره تلفن که حتما بنام یک نفر می باشند معرفی کند تا رجیستری انجام شود.

 

پرداخت در محل:
مشتریان عزیز ساکن شهر چابهار نیکشهر - کنارک می توانند پس از دریافت محصول وجه آن را پرداخت کنند.

خرید حضوری :

امکان خرید حضوری بصورت تک فروشی بدون هماهنگی وجود ندارد.و لطفا در فروشگاه تقاضا نفرمایید.داخل شهر درب منزل امکان تحویل می باشد.

نحوه بازگشت کالا:
دستگاه خریدار شده را فقط برای ما پست کنید.لطفا قبل از ارسال کالای خراب خود با پشتیبانی از طریق سیستم چت یا شماره های سایت و یا اکانت hafezmobileadmin@  در تلگرام پیام بدهید.

 

پیگیری بسته های پستی چگونه است؟
کد مرسوله پستی در بخش سابقه سفارش و جزییات سفارش درج می شود. همچنین از طریق پیامک و ایمیل نیز اطلاع رسانی می شود. و همچنین شما می توانید برای پیگیری مرسوله  پستی و یا سوالات خود به اکانت    hafezmobileadmin@  در تلگرام پیام بدهید.

 

گلس ارسال شده کوچک تر از صفحه گوشی است و یا به طور کامل نمی چسبد؟
در گوشی های موبایل جدید، صفحه نمایش ها برای زیبایی بیشتر دارای قوس 2.5 در لبه ها گوشی موبایل می باشد. و از طرفی گلس ها مناسب برای سطوح و لبه های مسطح است. و به همین دلیل محافظ گلس کمی کوچتر از صفحه نمایش است . علت نچسبیدن کامل نیز همین قوس لبه هاست . 
جایگزین این نوع گلس ها با فول گلس ها و یا فول کاور و رنگی می باشد.

تاخیر در ارسال توسط پست
لطفا مد نظر داشته باشید که تمامی بسته ها در حافظ موبایل در ساعات مشخص شده ارسال می شوند. حافظ موبایل مسولیتی بابت تاخیر تحویل در پست ندارد گرچه این موضوع را در پست پیگیری می کند تا بسته ها سریع تر به دست کاربران عزیز برسد.
به طوری کلی حافظ موبایل فقط مسئول گم شدن بسته ها در اداره پست و یا مشکلاتی این شکلی است.