نماد اعتماد الکترونیکی

شرایط و ضوابط 7 روز برگشت کالا

توصیه اکید می شود که حتما کارتن و جعبه اصلی و تمام محتویات آن (از جمله برچسب ها، لیبل ها ، پلاستیک ها و دفترچه ها) تا پایان 7 روز مهلت تست، نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود. و همینطور دستگاه هنگام مرجوع باید در حالت اولیه (بدون خط خش و ضرب دیدگی و آب خوردگی) باشد.
توجه بفرمایید مشکلات ظاهری دستگاه ها فقط تا چند ساعت پس از تحویل کالا (از طریق پست یا پیک) کاملا قابل بررسی و پیگیری می باشند. و شامل 7 روز تست نیست. مسولیت چک کردن ظاهر دستگاه با خریدار می باشد.
شرکت های تولید کننده موبایل مانند شیائومی برای تامین قطعات خود از شرکت های قطعه سازی منعددی کمک می گیرند. سایت حافظ موبایل مسولیتی بابت تفاوت در نوع قطعات استفاده شده در گوشی های موبایل مانند صفحه نمایشگر و سنسورها و دوربین و... ندارد.لطفا در هنگام تحویل و یا قبل از استفاده دستگاه موارد نام برده را چک کنید . 
هزینه برگشت کالا در صورتی خرابی بر عهده ما می باشد و از طریق پست پیتشاز ارسال شود.
با توجه به اکثر محصولات ارایه شده در حافظ موبایل که موبایل و تبلت یا لوازم جانبی می باشد و اینکه نمامی محصولات به صورت اورجینال و پلمپ کارخانه (در صورت نیاز مشتری قبل از ارسال تست می شود) ارسال می شود، امکان برگشت محصولات ،تنها در صورتیکه محصول خریداری شده دارای نقص فنی باشد و از حالت اوریجینال خارج نشده باشد این امکان وجود دارد که بصورت رایگان تعویض خواهد شد . این زمان حداکثر 7 روز پس از دریافت خواهد بود.
هرگونه استفاده نادرست از دستگاه و یا نصب برنامه های سخت افزاری و نرم افزاری که باعث مشکل در دستگاه شده باشد. تحت هیچ شرایطی جز مصادیق تعویض کالا نبوده و نا آگاهی کاربر در نحوه استفاده آن و آسیب رساندن نرم افزاری یا سخت افزاری دستگاه هیچگونه مسوولیتی را متوجه حافظ موبایل نمی باشد.
اگر در صورتی که کالای تحویل گرفته شده توسط کاربر باکالای سفارش داده شده مغایرت داشته باشد.چون اشتباه از طرف حافظ موبایل بوده باشد،این موضوع بدون هزینه ای برای کاربر قابل پیگیری خواهد بود .
کالای تحویل داده شده در صورت وجود مشکل تا 3 روز شامل پرداخت وجه و از سه تا هفت روز شامل تعویض کالا مشتری می شود. توجه کنید مدت زمان آغاز مهلت تست بر اساس تحویل گوشی به دست شما می باشد. که به راحتی قابل پیگیری است .نه زمان خرید آن از سایت. همچنین زمان محاسبه اتمام 3 یا 7 روز مهلت تست در هنکام ارسال کالا از طرف کاربر می باشد. و لطفا توجه داشته باشید عبارت هایی مانند( تماس گرفتیم ، پیام دادیم )مورد قبول نمی باشد.
درصورت انصراف کاربر از خرید خود ، در صورتیکه کالا برای مشتری ارسال نشده باشد.کل مبلغ سفارش به حساب مشتری واریز خواهد شد . اما چنانچه کالا برای مشتری ارسال شده باشد، هزینه های حمل و نقل (شامل رفت و برگشت هزینه پستی ) و سایر ضرر و زیان های احتمالی ، از مبلغ کل کالا کسر و باقی مانده به حساب کاربر واریز خواهد شد. لطفا درصورت منصرف شدن از خرید تماس بگیرید.